Kapcsolat

Andest-2005 Kft.

Cím: 9024 Győr, Baross Gábor utca 55/B.

E-mail cím: szabados@andest.hu

Telefonszám: +36-30-198-48-98

Tel: +36301984898















Értékesítés

terkep_2.jpg

--

1.) Dr. Szabados Tamás

Kereskedelmi igazgató
+36 30 198-4898 
szabados@andest.hu

4.) Lőkös Gábor

Értékesítési vezető Kelet-Magyarország
+36 30 537-3154
lokosg@andest.hu

--

2.) Csáki Miklós


Brand manager
+36 30 509-7378
csaki@andest.hu

5.) Gölöncsér István


Brand manager
+36 20 419-1349
goloncser@andest.hu

3.) Nagy Lajos


Brand manager
+36 30 313-5425
nagylajos2016@gmail.com

6.) Gyurcsik Zsolt


Brand manager
+36 70 411-8204
gyurcsik@andest.hu

 

Nyugat-magyarországi telephely

9026, Győr, Bécsi u. 14.

Félix Bálint

Alkatrész
+36 70 596-8828
felix@andest.hu

Szammer Károly

Szerviz
+36 70 408-2332
szammer24@freemail.hu

Közép-magyarországi telephely

Szolnok, Külterület 0109/11 Hrsz. (Transzformátor telep 1.)
GPS: 47,2043834; 20,1527204

Hamar Sándor

Szerviz, alkatrész
+36 30 182-9297
hamar@andest.hu

Esses József

Szerviz
+36 70 622-4394
esses@andest.hu

ifj. Hamar Sándor

Alkatrész-szerviz
+36 30 500-8326
ifjhamar@andest.hu

Kelet-magyarországi telephely

4551,Nyíregyháza, Nyíregyházi u. 24/B.

Lőkös Ádám

Alkatrész
+36 30 606-3448
lokosa@andest.hu

Fabu László

Szerviz
+36 30 606-3442
fabu@andest.hu

Dél-nyugat magyarországi telephely

7013 Cece, Újmajor
GPS: 46.774220,18.649893

Sebestyén Dénes

Alkatrész
+36 70 629-9812
sebestyen@andest.hu

Markovics Zoltán

Szerviz
+36 30 536-2247
markovics@andest.hu